07.07.2023 11:24

Акція «Підгузки для немовлят»

64a7cc0fd055c__pidguzki.jpg

Інформуємо жителів громади, що у червні поточного року Кобеляцька громада поповнилась 4-ма малюками – 2 хлопчиками та 2 дівчатками На жаль, ці показники замалі, проте це очевидно, адже в Україні триває війна.

Окрім того, за інформацією місцевого відділу державної реєстрації актів цивільного стану, за минулий місяць зареєстровано 19 шлюбів, приємно усвідомлювати, що серед них 3 пари уклали військовослужбовці.

Вітаємо новостворені сім’ї та молодих батьків! Бажаємо довгих років життя, здоров’я та мирного неба над головою!

Нагадаємо, що акція, започаткована міською радою «Підгузки для немовлят» триває. Під час реєстрації батьками новонароджених, спеціалісти відділу державної реєстрації актів цивільного стану видають дитячі підгузки від Кобеляцької міської ради.