05.07.2024 12:58

Рубрика: А хто в громаді народився?

6687c3e7ece5b__А.jpg

У червні поточного року наша громада поповнилася новими жителями! Народилося 18 малюків, серед яких 12 хлопчиків та 6 дівчаток. Особливо приємно відзначити, що серед новонароджених є близнюки – дві красуні дівчинки.

Бажаємо новонародженим здоров’я, щастя та мирного неба. Нехай їхнє життя буде сповнене радісних моментів, а батькам – натхнення та радості від кожного дня, проведеного разом зі своїми малюками.

Також за минулий місяць уклали шлюби 17 пар, що символізує початок нового етапу у їхньому житті. Вітаємо молодят і бажаємо їм довгих років щасливого подружнього життя, сповненого любові та гармонії.

На жаль, за цей же період 4 пари розлучилися. Сподіваємося, що кожен знайде своє щастя та гармонію в майбутньому.

Кобеляцька міська територіальна громада завжди рада вітати нових мешканців і готова підтримувати їхні родини у всіх починаннях.