02.08.2024 09:15

Липень 2024 року приніс хай маленькі, але приємні та радісні події

49ea5745-2174-4c38-83fe-860dfe86a308.jpg

У Кобеляцькій громаді за цей місяць народилося 11 немовлят: 7 дівчаток та 4 хлопчики. Кожне нове життя – це не лише радість для родини, але й для всієї громади. Ми щиро вітаємо батьків новонароджених та бажаємо їм і їхнім малюкам міцного здоров'я, щастя та миру. Нехай малюки ростуть у любові, гармонії та благополуччі, а їхні родини завжди будуть оточені підтримкою та розумінням.

Також у липні 8 пар вирішили поєднати свої долі у шлюбі. Ми вітаємо молодят із цією важливою подією та бажаємо їм довгого та щасливого сімейного життя, сповненого взаємної любові, поваги та підтримки.

Минулого місяця було і 2 розлучення. Ми сподіваємося, що кожен знайде своє щастя та нові можливості для побудови гармонійних стосунків у майбутньому.

Попри всі труднощі та випробування, з якими стикаються жителі нашої  громади та України у цей складний воєнний час, життя продовжується. Нові життя, нові союзи та нові надії – все це свідчить про нашу силу та непохитну віру у краще майбутнє.

Щастя всім нам та миру нашій рідній землі!