02.05.2024 11:12

Рубрика: А хто в громаді народився

66334ad615570__Purple-Baby-Care-Channel-YouTube-Thumbnail.jpg

Повідомляємо жителям нашої громади, що у квітні народилося десять прекрасних дітей – шість хлопчиків та чотири дівчинки. Кожне немовля принесло щастя та радість у свої родини.

Діти – це найбільше багатство нашого суспільства, і ми завжди раді вітати нових членів нашої спільноти. Бажаємо, щоб вони росли здоровими та щасливими.

Також за минулий місяць вісім пар уклали шлюбний союз, обіцяючи любов і вірність один одному. За цей же період було зареєстровано лише одне розлучення. Ці факти свідчать про те, що навіть у цей важкий час, люди цінують родинні стосунки.

Ми вітаємо нові родини, вітаємо батьків з народженням дітей та бажаємо усім жителям громади отримувати тільки радісні, теплі та приємні новини.