03.09.2024 14:12

#Добрі новини

251b7e6f-d2f7-4492-8397-ddb9ececec21.jpg

У серпні наша Кобеляцька громада радісно зустріла нових маленьких жителів: на світ з'явилися 6 дівчаток та 4 хлопчики. Нехай їхнє життя буде сповнене теплом, радістю та благословенням. Хай їхні маленькі серця завжди відчувають любов і захист, а майбутнє буде світлим і мирним.

Також цього місяця в нашій громаді з’явилося 11 нових сімей. З найщирішими побажаннями звертаємося до кожної з них: нехай у вашому домі завжди панують любов, гармонія та взаємоповага. Нехай ваші стосунки зміцнюються з кожним спільним кроком, а разом прожиті роки залишають незабутні враження.

Попри всі труднощі, руйнування та щоденні наслідки війни життя продовжується. Хай світло надії завжди веде вперед. Бажаємо новонародженим, їхнім родинам та молодятам багато щасливих моментів, затишку, злагоди та, найголовніше, мирного неба над головою!