12.04.2024 08:59

Народжуваність і любов – це дві важливі теми, які відображають глибинні аспекти людського існування

6618cddabe22a__Purple-Baby-Care-Channel-YouTube-Thumbnail.jpg

Нагадаємо нашим читачам, що на сайті міської ради щомісячно висвітлюється офіційна інформація надана Кобеляцьким відділом актів цивільного стану щодо кількості народжених немовлят та оформлення нових шлюбів на території громади.

Тож хочемо вам повідомити, що у лютому народилося 7 немовлят: 4 хлопчики та 3 дівчинки. На весільний рушник стало 10 пар.

У березні, народилося лише 5 діток: 3 хлопчиків та 2 дівчаток. Створилося  7 нових сімейних пар.

Вітаю батьків та сім'ї з народженням дітей. Нехай ці маленькі дива приносять вам безмежну радість і щастя! А новоствореним сімейним парам бажаємо любові, розуміння та підтримки у ці важкі часи.

Уже рік, як триває акція «Підгузки для малюка», яку започаткував у квітні минулого року Виконавчий комітет Кобеляцької міської ради. Тож, наголошуємо, що родини при оформленні свідоцтва про народження дитини можуть їх отримати у Кобеляцькому відділі актів цивільного стану. Акція продовжуватиметься й надалі.