08.02.2024 08:56

13 шлюбів та 13 немовлят цифри за січень

65c47b484c9fe__Pale-and-Brown-Abstract-Fashion-New-Arrival-Heels-Facebook-Cover-(1).jpg

У січні поточного року в нашій громаді народилося 13 немовлят – 9 хлопчиків та 4 дівчинки. Порівняно з минулим роком, це свідчить про збільшення кількості народжень на одне дитя. Також у цьому місяці було укладено 13 шлюбів – переважно пари військовослужбовців, що є суттєвим зростанням у порівнянні з попереднім роком, коли було укладено лише 7.

Ці дані свідчать про певний позитивний тренд у громаді, хоча війна, беззаперечно, залишає свій відбиток. Та все ж, життя продовжується, і важливо цінувати та підтримувати один одного, вірячи у краще майбутнє для нашої громади та України.

P.S. Акція започаткована виконавчим комітетом Кобеляцької міської ради у 2023 році «Підгузки для малечі» триває і цього року. Їх люб’язно нададуть працівники Кобеляцького відділу реєстрації актів цивільного стану під час отримання свідоцтва про народження дитини.