Кобеляцька міська рада
Кобеляцький район, Полтавська область

НОВИНИ

14 ГРУДНЯ - ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Дата створення: 08:21 14.12.2017

14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Аварія, що сталася в квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС, стала однією з найбільших катастроф в історії людства. Саме 14 грудня 1986 року на атомній електростанції було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком. Це була перша серйозна та важлива перемога над зловісним атомом. Надання державного статусу Дню ліквідатора у 2006 році ще раз нагадало суспільству про проблеми ліквідаторів – людей, які врятували майбутнє для своїх нащадків та віддали свої життя і  здоров’я заради спасіння нашої землі.

ЗУСТРІЧ У КОБЕЛЯЦЬКОМУ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Дата створення: 09:57 11.12.2017

8 грудня 2017 року в Кобеляцькому навчально-реабілітаційному центрі Полтавської обласної ради відбулася зустріч учнів 5-10 класів, вчителів з Масич З.М. – керуючою справами виконкому Кобеляцької міської ради. Тема зустрічі – «Місцеве самоврядування, як основа сталого розвитку». Зустріч відбулася не випадково адже сьомого грудня в Україні відзначали День працівників місцевого самоврядування. Керуюча справами виконкому розповіла про діяльність міської ради, виконавчого комітету, про здобутки та плани на майбутнє. На поставлені запитання всі отримали повні та змістовні відповіді. Спілкування відбулося в дружній і теплій атмосфері. В знак вдячності за запрошення Масич З.М. запросила учнів відвідати Кобеляцьку  міську раду, щоб познайомити їх з працівниками апарату та показати на практиці  роботу органу місцевого самоврядування.

Приємні миті

Дата створення: 12:00 08.12.2017

Вчора в День місцевого самоврядування до міської ради завітали батьки зі своїми маленькими дітками,  які ходять у дитячий садочок «Світлячок», щоб привітати голову та працівників міської ради з  їхнім професійним святом і подякувати за їхню роботу. Спочатку слова привітання висловили діти. Потім батьки вручили  міському голові Копельцю О.О. символічну медаль та подяку.  У свою чергу міський голова подарував гостям корзину з солодощами та фруктами. На згадку колектив міськради сфотографувався разом з малечею та батьками.

Вітаємо з Днем місцевого самоврядування

Дата створення: 08:48 07.12.2017

Шановні депутати та працівники органів місцевого самоврядування! Щиро вітаю усіх вас з Днем місцевого самоврядування. Це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, які вболівають за проблеми свого населеного пункту, дбають про його розквіт і зростання. Нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях. Від усього серця бажаю всім міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку міста. Щастя вам, добробуту, всіляких земних гараздів!

вітаємо колег з днем збройних сил України

Дата створення: 08:17 06.12.2017

Шановні колеги! Дорогі наші чоловіки! Прийміть щирі вітання з Днем Збройних Сил України! Святом чоловіків, які захищають спокій наших домівок, лицарів здатних завжди підставити своє сильне плече чарівній половині людства. Бажаємо нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. І після будь-яких «баталій», які часто трапляються у повсякденному мирному житті, вдома на Вас завжди чекає затишна гавань. Міцного здоров’я Вам, успіхів та надійного тилу. І нехай Вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого. Козацької Вам мужності, дідівської мудрості, незламної сили, волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі.

вітаємо з днем збройних сил україни

Дата створення: 08:01 06.12.2017

Шановні  військовослужбовці!  Дорогі захисники України! Від щирого серця вітаю Вас з Днем Збройних Сил України! Це свято сильних, мужніх і сміливих людей готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких. Ви стали спадкоємцями високої слави українського козацтва, героїв визвольних змагань і переможців нацизму. Ваша мужність і професіоналізм уже здобули повагу і вдячність жителів України. Сьогодні ми вшановуємо всіх воїнів діючої армії, ветеранів військової служби та воїнів запасу. В цей важливий для нас час, коли українська армія доводить вірність своїй країні, захищаючи її незалежність, це свято стало символом справжньої мужності і героїзму. Ми щиро вдячні тим, хто з честю виконав свій військовий обов'язок і тим, хто зараз несе військову службу в зоні проведення АТО. Ви завжди проявляєте професійну майстерність, стійкість, витримку і глибокий патріотизм. З цієї нагоди висловлюю вдячність ветеранам військової служби, чий безцінний досвід сприяє відродженню у воїнів почуття патріотизму, гідності, гордості за свій народ, бажанню якісно освоювати одну з найпочесніших професій – захисник Батьківщини. Сердечно бажаю усім ветеранам, учасникам визвольних змагань, нинішнім і майбутнім захисникам свого краю та їх сім’ям здоров’я і достатку, злагоди й добра, мирного неба і щасливої долі на рідній батьківській землі.

Вітаємо з днем волонтера

Дата створення: 09:22 05.12.2017

5 грудня Україна і більшість країн світу відзначають Міжнародний День волонтера. В цей день вшановують людей, небайдужих до проблем суспільства, слова подяки звучать на адресу тих, хто не вимагаючи винагороди, допомагає вирішувати найгостріші проблеми сьогодення. Саме завдяки волонтерам і їх роботі сотні тисяч українців, які вимушені були покинути свої домівки, забезпечені тим, без чого не обійтися в повсякденному житті, а українська армія отримала потужну підтримку, необхідну для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави. Сердечно вдячний Вам за невичерпну жагу приносити користь суспільству, за чуйність і незламну віру у свій народ. Вітаю всіх членів волонтерських рухів та організацій, волонтерів з вашим святом! Ви є взірцем для майбутніх поколінь! Бажаю Вам успіхів у всіх ваших починаннях, життєвих сил, будьте щасливі, наповнюйте щастям і добром життя інших людей!

Вітаємо з днем працівників статистики

Дата створення: 09:19 05.12.2017

Шановні працівники статистики! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Важко уявити життя нашої держави без органів статистики, які роблять вагомий вклад у соціально-економічний розвиток країни. Саме ви, збираючи, опрацьовуючи, зберігаючи та аналізуючи статистичну інформацію, даєте можливість розробляти перспективні плани, програми поступального розвитку усіх галузей життя. Прийміть найкращі побажання здоров'я, успіхів, благополуччя, довголіття, щастя, добра і всього найкращого.