05.09.2023 15:08

Підтримайте своє ментальне здоров’я!

64f71a3c82a41__ЗупинкаЯ.jpg

У Кобеляцькій громаді триває проєкт «Зупинка: Я». Головним завданням якого є надання комплексної психологічної допомоги для зміцнення психічного здоров’я, попередження виснаження й відновлення ресурсу українців.

Цей проєкт передбачає консультації з психологом, за потреби – з психіатром, довготривалий супровід, роботу онлайн та наживо. До проєкту можуть долучитися батьки й опікуни дітей з ООП, жінки з дітьми до 18 років, у сім’ях яких загинули годувальники, спеціалісти професії «Люди-люди», які зіткнулися з вигоранням.

Охочі отримати допомогу повинні зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfgFqzAf44e7HaNLU0WkV6l0ypMe1gf_wnctl3jL-choHDa2A/viewform. У кого немає такої можливості, можуть пройти реєстрацію у міській раді, каб.№7.

У вересні психолог прийматиме 7, 12, 14-15, 19, 21-22, 26 та 28 числа.

Підтримайте своє ментальне здоров’я!