15.03.2024 14:23

Підтримка внутрішньої сили працівників ЦНАПу

65f43dc76815f__зображення_viber_2024-03-14_15-10-33-553.jpg

Працівники Центру надання адміністративних послуг апарату Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради відвідали заняття з циклу «Психологічна стійкість – запорука ментального здоров’я фахівців сфери «людина-людина», яке провела практичний психолог Яніна Шабанова у рамках проєкту «Зупинка: Я».

Спілкування відбулося в атмосфері творчості, психологічної безпеки та емоційного розвантаження. Окрім того, було проведено майстер-клас «Образ моєї внутрішньої сили» із циклу «Шлях відновлення». Такі прості, на перший погляд, речі - зобразити за допомогою олівця свої внутрішні сили - дали можливість здійснити самодіагностику емоційного стану та оволодіти нескладними техніками, що допоможуть подолати стреси й відновити емоційні ресурси.

Захід відбувався у межах проєкту «Зупинка: Я», який реалізовує громадська організація «Центр психологічної допомоги «Конфіденс» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).