Кобеляцький район, Полтавська область

Дата створення: 08:41 05.08.2019

Сьогодні, 5 серпня, святкує день народження член виконкому Кобеляцької  міської ради- Рафальський Василь Олександрович. Приєднуючись до вітань на Вашу адресу, шановний Василе Олександровичу, бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя, підтримки від  колег по роботі, рідних і близьких, нових досягнень і звершень.

Дата створення: 08:40 04.08.2019

4 серпня  святкує свій день народження депутат Кобеляцької міської ради Карнаух Марія Федорівна. Міська рада щиро і сердечно вітає Вас, Маріє Федорівно, зі святом. Бажаємо Вам міцного здоров’я, здійснення усіх планів і задумів, успіхів у всіх добрих справах. Нехай кожен день приносить добро, щастя і благополуччя, а доля збагачує енергією, натхненням та радістю.

Хліборобам ХХ століття

Дата створення: 16:01 01.08.2019

Цьогоріч до дня міста було реставровано пам'ятник трудової слави - трактор "Універсал", який височіє в центрі. А сьогодні на пам'ятник прикріплено меморіальну табличку з написом "Хліборобам ХХ століття"

Млин передано до музею

Дата створення: 12:14 01.08.2019

Макет водяного  млина - сомвол  нещодавно проведеного унікального міського свята "День Млина"  передано до Кобеляцького районного музею літератури та мистецтва ім. Олексія Кулика,  де він зайняв почесне місце поряд із символікою нашого міста.

Асфальтування

Дата створення: 18:50 31.07.2019

Сьогодні 18.00 триває асфальтування та ремонт дороги по вулиці Пушкіна.

НА РИБАЛКАХ «МЛИНУВАЛИ»

Дата створення: 09:27 31.07.2019

27 липня на березі Ворскли, на так званих, усім відомих і улюблених Рибалках,  відбулося унікальне кобеляцьке свято День Млина. Уже вдевяте збираються «млинарі» на цьому святому для них місці, де колись стояв водяний млин, щоб згадати найкращі роки босоногого  дитинства та незабутньої юності.  Тут виросло не одне покоління славних кобелячан, багатьом з яких путівку у світ дало саме це місце на берегах мальовничої Ворскли у рідних Кобеляках.  Цього року прийнято рішення надати  заходу статусу офіційного міського свята.

Легальна трудова зайнятість: можливість чи обмеження?

Дата створення: 15:58 29.07.2019

Чому нелегальна зайнятість залишається популярною, особливо серед молодих шукачів роботи? А легальна зайнятість, що передбачає оформлення трудових відносин, сплату податків, дотримання соціальних гарантій, багатьма роботодавцями сприймається не як прямий обов’язок, а як бонус чи конкурентна перевага? Відповідь на ці запитання криється в самому понятті «легальна зайнятість». Спробуємо розібратись.

Дата створення: 09:29 29.07.2019

Кобеляцька міська рада щиро і сердечно вітає з днем народження депутата міської ради - Фесюру Віктора Олександровича, який святкує його 29 липня. Бажаємо Вам, Вікторе Олександровичу, міцного здоров’я, щастя, благополуччя. Хай повага і шана людей супроводжують Вас, а віддані друзі та рідні дарують тепло і гарний настрій.

Дата створення: 07:57 26.07.2019

26 липня святкує свій день народження депутат Кобеляцької міської ради – Бородіна Наталія Володимирівна. Шановна Наталіє Андріївно! Міська рада щиро вітає Вас з Днем народження та бажає Вам міцного здоров’я, вдачі, миру, добра, благополуччя, фінансового достатку, стабільності в справах і досягнення всіх намічених цілей. Нехай робота приносить радість, в родині панує гармонія й взаєморозуміння, а вірні друзі завжди будуть поруч!