26.04.2024 16:28

Жителі міста долучились до навчання базової загальновійськової підготовки

662babf1a3f76__1.jpg

Працівники апарату Виконавчого комітету, структурних підрозділів, разом з представниками закладів освіти, культури пройшли навчання базової загальновійськової підготовки.

Метою даного навчання є підготовка населення до національного спротиву під час повномасштабної агресії російської федерації проти України.

Присутні відпрацювали практичні заняття з правової підготовки, заходи з питань евакуації, тактичної медицини, підготовки звʼязку, інженерної підготовки та тактичної. Інструктори розповідали про вибухонебезпечні предмети й правила поводження з ними, про сучасні засоби військового зв’язку, які можуть використовуватися не тільки під час бойових дій, а й також на прилеглій до лінії фронту території для комунікації з групами спротиву окупантам тощо.

Маємо надію, що здобуті знання та навички стануть у нагоді жителям нашої громади, а згуртованість та єдність допоможуть подолати всі виклики сьогодення. Дякуємо організаторам та тренерам заходу за отримані знання.

Разом до Перемоги!

1.jpg 2.jpg 3.jpg