26.04.2024 15:00

Головне із засідання виконавчого комітету

662b97d3477b5__1.jpg

Підтримка військовослужбовців громади

Прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги у розмірі 10 тис. грн 9-ти мобілізованим жителям громади на суму 90 тис. грн та по 5 тис. грн 6-ти військовослужбовцям на лікування на суму 30 тис.грн. Загалом за квітень, відповідно поданих заяв, виділено 120 тис.грн.

Соціальний захист

193 тис. грн будуть адресно направлені на лікування, проведення операцій та на поховання місцевих жителів громади.

Окрім того, члени виконкому доповнити «Положення про порядок та умови надання матеріальної допомоги мешканцям Кобеляцької міської територіальної громади» у частині виділення коштів в сумі до 30 тис.грн на відшкодування мешканцям громади, які потерпіли від пожеж та стихійного лиха.

Окрім того:

• були затверджені плани заходів щодо проходження бюджетного процесу у громаді та схвалено зміни до показників бюджету громади на 2024 рік;
  • підтримано клопотання КП «Водоканал Плюс» щодо заборони використання питної води не за призначенням, а саме не здійснювати полив дворових та прибудинкових територій і земельних насаджень;

- підтримано ініціативу встановлення меморіальної дошки на фасаді приміщення міської ради засновнику дружніх партнерських відносин між містами Кобеляки-Зінген (Німеччина) Віллі Вільгельму Вайбелю;

- погоджені питання опікунської ради, служби у справах дітей;

- надано дозволи на підключення до центральної водомережі, затверджено акти з обстеження зелених насаджень тощо.

Відповідно до регламенту всі рішення будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Кобеляцької громади.

2.jpg 3.jpg