25.10.2022 16:59

Продуктові набори для вразливих категорій ВПО

6357ebdaa2dc4__1111.jpg

У рамках спільного проєкту Кобеляцької міської ради та благодійного фонду «Право на захист» під координацією UHF (українського гуманітарного фонду) разом з партнером – організацією People in Need (PIN) розпочалася видача продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб, які належать до вразливих категорій та проживають на території громади.

Сьогодні, 25 жовтня, видача відбувалась у Канавському старостинському окрузі та м. Кобеляки.

Наступними будуть Світлогірський і Шенгурівський та Придніпрянський і Вільховатський старостинські округи. Завершиться видача наборів внутрішньо переміщеним особам, які проживають у місті Кобеляки та селах: Підгора, Лебедине, Сухинівка, Красне, Золотарівка, Кунівка та ін.

Попередньо спеціалісти фонду будуть персонально повідомляти по телефону внутрішньо переміщених осіб про дату та час отримання наборів.

Довідково: Вага продуктового набору складає близько 17 кг. До нього входять продукти харчування довготривалого зберігання: крупи, макаронні вибори, цукор, олія, м’ясні і рибні консерви та ін.

6357ebd401829.jpg 6357ebd45325e.jpg