12.12.2025 14:00 312
Завершено відбір члені наглядових рад медичних закладів громади
Днями відбулося третє засідання конкурсної комісії з обрання незалежних членів наглядових рад КНП «Кобеляцька міська лікарня» та КНП «Кобеляцький ЦПМСД». На цьому етапі комісія провела співбесіди з претендентами та визначила їхній рейтинг за результатами голосування.
Формування наглядових рад — важливий крок у забезпеченні прозорості та ефективності управління медичними закладами. До складу кожної ради увійдуть по три незалежні члени. Вони контролюватимуть дотримання фінансової дисципліни, реалізацію стратегічних планів розвитку та якість медичних послуг, а також сприятимуть відкритості й підзвітності керівництва.
Склад наглядових рад буде затверджено на сесії міської ради.
Відеозапис засідання доступний на Ютуб-каналі Кобеляцької громади: перше та друге засідання.
З протоколом конкурсної комісії можна ознайомитися за посиланням.
Поділитись
Дізнайтеся також
19/06/2026
Інформаційне повідомлення
19/06/2026
Комісія розглянула звернення щодо надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади
19/06/2026
Шановні фермери Кобеляцької громади!
Усі новини