13.12.2025 09:30 288
Оголошення
Шановні мешканці громади!
14 грудня 2025 року о 10:00 біля пам’ятника Чорнобильцям відбудуться заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Запрошуємо всіх долучитися та віддати шану героям-ліквідаторам.
Поділитись
Дізнайтеся також
19/06/2026
Інформаційне повідомлення
19/06/2026
Комісія розглянула звернення щодо надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади
19/06/2026
Шановні фермери Кобеляцької громади!
Усі новини