10.04.2024 14:44

Співпраця з бізнесом – допомога громаді

66167bba11a71__Разорванная-Бумага-Коричневая-и-Красная-Фотография-Обуви-Распродажа-Бизнес-Женская-Мода-Facebook-Обложка.jpg

Грантовий конкурс "Курс на Незалежність 2.0" на території України та Кобеляцької громади діє другий рік поспіль. За цей період чотири підприємці з нашої громади долучилися до участі у даному конкурсі. Минулого року переможцем був Марк Рибалко. Цього року три підприємці є його учасниками – Ірина Проскура, Олександр Шевцов та Руслан Каджаров.

Нагадаємо, що умовою конкурсу передбачено надання благодійної допомоги громаді у розмірі 10% від суми гранту.

Наразі важливим напрямом у роботі міської влади є підтримка військових та жителів громади, які перебувають у складних життєвих обставинах. Днями Ірина Проскура передала для потреб громади цукор та м'ясо-ковбасну продукцію. Цукор вирішено залишити для потреб жителів громади, які перебувають у складних життєвих обставинах, а м'ясо-ковбасну продукцію буде передано для наших захисників.