26.02.2024 15:49

Запашний хліб, цукор та олія для покращення харчування хворих

65dc96da4a1b3__Дизайн-без-назви.jpg

Як ми вже повідомляли, у громаді другий рік поспіль діє конкурс «Курс на Незалежність 2.0», який організований за підтримки Федерального Міністерства економічної співпраці та розвитку (BMZ), німецького банку розвитку DEG, агропромхолдингу Astarta-Kyiv. Партнером з впровадження виступає Благодійний фонд "Повір у себе".

У рамках проєкту місцевий підприємець Олександр Шевцов передав для міської лікарні власно вироблену продукцію – хліб, часникові пампушки, булочки та пиріжки. Окрім власної продукції було передано два мішки цукру та олію. Завдяки цьому проєкту місцева влада спільно з бізнесом підтримуватиме заклад охорони здоров’я та покращить харчування хворих додавши до раціону запашний домашній хліб та м'ясо.

IMG_8185.jpg IMG_8186.jpg IMG_8190.jpg