12.04.2024 15:00

Працюємо разом для підтримки наших військових: влада, бізнес і громадськість

6619228c06882__IMG_8381.jpg

Міська влада продовжує підтримувати наших захисників, систематично надаючи їм продукти харчування.

На цей раз для покращення раціону було передано тушковане м'ясо, каші швидкого приготування та м'ясо-ковбасну продукцію. Ці продукти не потребують приготування та готові до вживання, що значно полегшує умови харчування наших військових у складних умовах військових дій.

Така підтримка спрямована на забезпечення наших захисників необхідними ресурсами для успішного виконання їхніх важливих завдань.

Дякуємо Ірині Проскурі, учасниці проєкту «Курс на Незалежність 2.0», за надану м'ясо-ковбасну продукцію та волонтерській організації, яку очолює Марина Сідаш, за відразу передану допомогу нашим хлопцям.

Працюємо разом для підтримки наших військових: влада, бізнес і громадськість. Продовжуємо підтримувати наших захисників.