20.03.2024 15:16

«Курс на Незалежність 2.0» триває у громаді

65fae3301194c__1.jpg

Кобеляцька міська лікарня другий місяць поспіль отримує від переможців конкурсу грантів «Курс на Незалежність 2.0» продукти харчування.

Власна продукція – хлібобулочні вироби та придбана – цукор і сіль передана Олександром Шевцов у межах проєкту.

Доброчинний внесок на суму понад 7 тис. грн щомісячно протягом року значно здешевить та покращить харчування хворих.

Благодійна акція стала можливою завдяки співпраці Кобеляцької міської ради та агропромхолдингу «АСТАРТА-КИЇВ» у рамках проєкту «Курс на Незалежність 2.0», який реалізується спільно з Урядом Німеччини – Федеральним Міністерством економічної співпраці та розвитку, німецьким банком розвитку DEG та партнером з впровадження Благодійним фондом «Повір у себе».