19.12.2023 08:53

Головне із засідання виконкому

65813dd8f11f4__IMG_7893.JPG

18 грудня на засіданні виконавчого комітету міської ради було розглянуто питання «Про бюджет Кобеляцької міської територіальної громади на 2024 рік». За словами начальника фінансового відділу міської ради Андрія Дацка, загальний обсяг доходів бюджету становитиме 276 541 862 грн, у тому числі доходи загального фонду – 275 635 025 грн та доходи спеціального фонду – 906 837 грн.

Видатки бюджету складатимуть 276 541 862 грн, у тому числі видатки загального фонду – 275 635 025 грн та спеціального фонду – 906 837 грн.

Резервний фонд бюджету громади планується у розмірі 500 000 грн. На реалізацію місцевих/регіональних програм передбачено кошти в сумі 45 541 308 грн.

Відповідно Бюджетного кодексу України також першочергово передбачено фінансування захищених видатків бюджету загального фонду на: оплату праці з нарахуваннями; придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів; забезпечення продуктами харчування; оплату комунальних послуг та енергоносіїв; соціальне забезпечення; програму державних гарантій медичного обслуговування населення тощо.

Члени виконкому також обговорили питання виділення коштів на проведення робіт з благоустрою у сільських населених пунктах та на фінансування програми «Безпечна громада».

У підсумку, Виконавчий комітет схвалив проєкт бюджету Кобеляцької міської територіальної громади на 2024 рік.

Виконком також схвалив проєкт Стратегії розвитку Кобеляцької міської територіальної громади на період до 2027 року та План заходів з реалізації Стратегії розвитку Кобеляцької міської територіальної громади. Дане питання було розглянуто членами робочої групи з розробки даного проєкту напередодні засідання виконкому.

Цього дня було розглянуто та затверджено ще один важливий документ – Фінансовий план Комунального некомерційного підприємства Кобеляцька міська лікарня на 2024 рік. Зі слів головного лікаря підприємства Володимира Казирода дохід від надходження коштів Національної служби здоров’я України за договорами планується у сумі понад 60 млн грн. Окрім коштів Нацслужби планується отримати надходження від оренди приміщень та від благодійних внесків.

Витратна частина фінансового плану становить близько 81 млн тис. грн та буде спрямована на медикаменти та вироби медичного призначення, харчування, матеріали та обладнання, запасні частини та паливно-мастильні матеріали, комунальні послуги тощо.

Члени виконавчого комітету підтримали встановлення меморіальної дошки на фасаді приміщення ОЗ «Кобеляцький ліцей № 1» загиблому захиснику Олегу Шкрамку.

У ході засідання також були затверджено:

- акти комісії з обстеження зелених насаджень;

- перелік об’єктів та видів робіт для осіб засуджених судами та визнаних винними у вчиненні адміністративних правопорушень та на яких накладено адміністративні стягнення у виді громадських робіт на наступний 2024 рік;

- організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території громади на 2024 рік.

З прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися після їх оприлюднення на офіційному вебсайті міської ради.

IMG_7889.jpg IMG_7891.jpg IMG_7892.jpg IMG_7893.jpg