17.10.2023 15:45

Полтавська обласна рада відзначила авторів кращих проєктів Конкурсу екологічних ініціатив - EcoDAY 1.0.

652e81d334b66__зображення_viber_2023-10-13_17-47-44-536.jpg

Нещодавно у Полтаві на території музею Віктора Васильовича Бажана відбувся централізований захід “EcoDAY 1.0” під час якого були відзначені автори проєктів-переможців цьогорічного конкурсу. У рамках заходу присутні мали змогу взяти участь у майстер-класах та спілкування з менторами.

Захід було організовано Полтавською обласною радою, КУ “Обласний молодіжний центр” за підтримки Дія. Бізнес та мецената, філантропа, засновника Полтавського художнього музею Віктора Васильовича Бажана.

Нагадаємо нашим читачам, що переможцями від нашої громади були два проєкти. Автором одного є Ліза Карпенко та її проєкт «Кобеляки без сміття: встановлення контейнерів для сортування відходів». Даний проєкт уже реалізовано. Закуплено баки для сортування ТПВ, які уже стоять на відповідних майданчиках.

Наступний проєкт-переможець – «GREEN ENERGY («Зелена енергія», облаштування екозони для відпочинку с. Шенгури»), автор Наталія Камінська.  У рамках цього проєкту планується озеленення території біля сільського будинку культури, а саме: облаштування скверу, зокрема, встановлення лав, урн для роздільного збору сміття, гойдалки, ІР камери, висадження зелених хвойних дерев тощо. А також придбання мінітрактора-газонокосарки для догляду за зеленими газонами і мульчувача подрібнювача для боротьби з бур’янами. Про реалізацію даного проєкту ми повідомимо найближчим часом.

IMG_7197.jpg зображення_viber_2023-10-13_17-47-40-059.jpg зображення_viber_2023-10-13_17-47-44-536.jpg