16.10.2023 15:14

15 жовтня жителі Кобеляцької громади попрощалися з жителем міста Кобеляки – Героєм Андрієм Ярським

652d295f3afd7__IMG_0127.jpg

З перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації Андрій Ярський пішов до лав Збройних сил України, служив мінометником в одному із взводів стрілецької роти. На жаль, 10 жовтня 2023 року, від отриманих поранень не сумісних з життям перестало битися серце нашого Героя.

Проводжали в останню земну путь захисника України рідні, близькі, друзі, військовослужбовці та мешканці громади.

Траурний кортеж пройшов вулицями міста, де містяни зустрічали його живим коридором шани.

Церемонія прощання завершилась на міському кладовищі де і поховали Андрія Ярського з усіма військовим почестями.

Ще один захисник поповнив легіон воїнів світла і наше завдання – пам’ятати про це. Ця втрата вчергове нагадує усім нам, що ми маємо єднатися, аби врешті-решт здолати ворога. Доземно вклоняємося тобі, ГЕРОЮ, за жертовність і відвагу.

Щирі співчуття рідним та близьким, вічна пам’ять та шана захиснику України!

IMG_0127.jpg IMG_0135.jpg IMG_0140.jpg