11.10.2023 10:14

У громаді завершився проєкт «Електрозабезпечення громад - SOS»

65264b6fcaa88__IMG_7195.JPG

Добіг до завершення проєкт «Електрозабезпечення громад - SOS» завдяки якому Виконавчий комітет Кобеляцької міської ради отримав обладнання для облаштування одного із пунктів незламності.

Цього разу в рамках проєкту Кобеляцька громада отримала дизельний генератор потужністю 10 кВт.

Наразі пункт незламності має: автономну 3 кВт сонячну станцію, бензопилу, подовжувачі та електрокип'ятильник, для підготовки та довготривалого зберігання теплих напоїв, які були доставлені раніше.

Вся отримана благодійна допомога буде забезпечувати комфортне перебування в пункті незламності під час блекауту.

Сьогодні, коли в країні йде повномасштабна війна, об'єднання зусиль, здійснення добрих, корисних справ є вкрай важливим та цінним для нас. Доброта, чуйність, безкорисливість, взаєморозуміння та взаємопідтримка допомагають боротися з будь-якими викликами.

Виконавчий комітет Кобеляцької міської ради, жителі громади щиро дякують громадській організації «Дана-Центр», Українському Фонду Швидкого Реагування, який втілює IREX in Ukraine за підтримки Державного департаменту США (Department of State (StateDept).

Разом ми - сильні! Разом – до перемоги!

IMG_7187.jpg IMG_7190.jpg IMG_7195.jpg