25.09.2023 10:24

Чергова допомога від наших партнерів

651135a8b0870__IMG_7087.JPG

Кобеляцька громада днями отримала для Пункту Незламності  електрокип'ятильник, для підготовки та довготривалого зберігання теплих напоїв ємкістю 10 л.

Це вже друга допомога, яка передається громаді у рамках проєкту «Електрозабезпечення громад – SOS», що впроваджується Громадською організацією «Дана-Центр» за сприяння програми Український Фонд Швидкого Реагування, яку втілює IREX in Ukraine за підтримки Державного департаменту США (Department of State (StateDept).

Маємо надію, що у рамках цього проєкту отримаємо й потужний генератор. Тож наш стаціонарний Пункт Незламності буде готовим до нових випробувань в осінньо-зимовий період 2023-2024 років та забезпечить комфортні умови для короткотривалого перебування людей.