18.09.2023 09:41

Пацієнт має право безоплатно отримати лабораторні чи інструментальні дослідження

6507f0fe8355d__376257292_736853881802164_4202803168638781625_n.jpg

Аналізи крові на гормони (гормональні дослідження) показують роботу ендокринної системи. Гормони регулюють діяльність усього організму, їх нестача або надлишок можуть викликати безліч порушень у різних органах.

Діагностика цукрового діабету, захворювань щитоподібної залози і наднирників, остеопорозу, порушень репродуктивної функції чоловіків та жінок – усі ці патології можуть бути діагностовані за результатами гормональних досліджень.

Пацієнт має право безоплатно отримати всі необхідні йому лабораторні чи інструментальні дослідження, на які є електронне направлення від сімейного або лікуючого лікаря. Зробити їх можна в медзакладах, які мають договір з Національною службою здоров’я на пакет «Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах».

До переліку безоплатних аналізів включені гормональні дослідження, а саме:

☛ тироксин (Т4 загальний, Т4 вільний),

☛ трийодтиронін (Т3 загальний, Т3 вільний),

☛ тиреотропний гормон (ТТГ),

☛ тиреоглобулін (ТГ),

☛ паратгормон (ПТГ),

☛ інсулін,

☛ адренокориткотропний гормон (АКТГ, кортикотропін),

☛ кортизол (гідрокортизон),

☛ соматотропний гормон (соматотропін, СТГ),

☛ пролактин,

☛ фоллікулостимулюючий гормон,

☛ вазопресин (АДГ),

☛ норадреналін,

☛ хромогранін,

☛ тестостерон,

☛ естрадіол,

☛ інсуліноподібний фактор росту -1 (ІФР-1),

☛ інші дослідження відповідно до галузевих стандартів.

💻 Детальніше на нашому сайті: https://shorturl.at/cMQ48