14.08.2023 14:14

Консультація кваліфікованого лікаря-психіатра у рамках проєкту "Зупинка: Я"

64da0c85893e3__1.jpg

Увага!!! Унікальна нагода подбати про себе!

Давно хочете зрозуміти, що з вами відбувається? Відчуваєте, що ви змінилися, і не знаєте, як реагувати на ці зміни? Апатія? Безсилля? Безсоння? Встигніть записатися на консультацію з психіатром!

Безоплатно! Конфіденційно!

18 серпня 2023 року в межах проєкту "Зупинка: Я" можна зареєструватися на консультацію до лікаря-психіатра Закладного Віталія Петровича.
Для реєстрації - телефонуйте +380669353223. Зустрічі відбуватимуться за адресою: вул.Касьяна, 29, м.Кобеляки, зал засідань (2 поверх).

Запрошуємо всіх, хто потребує психологічної підтримки, зокрема:
- фахівців, які працюють із людьми;
- родини з дітьми до 18 років, які втратили годувальника;
- дітей з особливими освітніми потребами та їхніх батьків (опікунів,вихователів).

Проєкт "Зупинка: Я" реалізовується фахівцями ГО «ЦПД «Конфіденс» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) з метою надання психосоціальної допомоги, стабілізації, відновлення ресурсу українців.