10.07.2023 16:11

У Кобеляках визначали найспритнішу родину

64ac0383ad2fd__photo1688978539-(1).jpg

8 липня на базі дитячої юнацько-спортивної школи «Іскра» відбулося веселе спортивно-розважальне свято «Тато, мама, я – спортивна сім'я», організоване відділом культури, туризму, молоді та спорту Кобеляцької міської ради.

Головним завданням якого було привернути увагу громадськості до популяризації здорового способу життя в колі родини, організації активного сімейного дозвілля, підвищення ролі сім'ї в системі фізичного виховання.

З вітальним словом до учасників змагань звернулася заступниця міського голови Олена Стаднікова.

У змаганнях взяли участь родини, які проживають у Канавському, Придніпрянському, Красненському, Шенгурівському Вільховатському стростатах та у м. Кобеляки. Загалом участь взяло 9 команд.

Змагання проводились у вигляді спортивних естафет і конкурсів, які були направлені на розвиток сили, спритності, швидкості, фізичних вмінь та навичок дітей. Сім'ї показали справжній приклад єднання і взаєморозуміння та були налаштовані тільки на перемогу.

Організатори доклали зусиль, щоб змагання проходили у дружній, позитивній та веселій атмосфері.

За підсумками суддівських протоколів визначені переможці та призери сімейного спортивно-розважального свята. Перемогу виборола родина Бутенків з села Придніпрянське. Друге місце здобула сім’я Шабалтіїв з міста Кобеляки. Третє – за родиною Мега з села Павлівка.

Далі місця розділилися за родинами: Яценко (с.Вільховатка), Кузем (с.Шенгури), Лях (с.Канави), Телятник і Сідаш з м. Кобеляки, та Вал (с.Дашківка). Усі учасники нагороджені дипломами та цінними подарунками від відділу культури, туризму, молоді та спорту Кобеляцької міської ради.

Учасники спортивного дійства отримали масу позитивних емоцій, наповнилися енергією, розвинули спритність та винахідливість. Окрім того, всі могли насолодитися співочими та танцювальними номерами, які були у перервах між змаганнями.

Бажаємо учасникам змагань завжди бути здоровими, спортивними та дружними!

Довідково:

8 липня в Україні відзначають День родини, саме тому, цього дня і було проведено спортивний захід «Тато, мама, я – спортивна сім’я», який надалі щороку проводитиметься саме цього дня.

photo1688973116.jpg photo1688974044-(1).jpg photo1688974044.jpg photo1688978477-(1)_л.jpg photo1688978477.jpg photo1688978539-(1).jpg photo1688978539.jpg