24.05.2023 15:28

Індивідуальному збору ТПВ бути чи ні?

646e02d70bba1__67891155_2334749700118740_5392584692874608640_n.jpg

Сьогодні, 24 травня, заступник міського голови Сергій Омельченко провів робочу зустріч з представниками ККП «Водоканал плюс» та відповідними структурними підрозділами апарату виконавчого комітету міської ради щодо удосконалення системи збору твердих побутових відходів та покращення екологічного стану у м. Кобеляки.

У ході роботи директор ККП «Водоканал Плюс» Сергій Ткаченко повідомив, що наразі адміністрація займається розробленням схем санітарної очистки міста, які відповідно до чинного законодавства мать бути погоджені усіма відповідними службами.

Як раніше повідомлялося, Кобеляцька міська рада є учасником проєкту «Людський вимір: Ефективне управління за допомогою даних та залучення громади», який фінансується Урядом Канади, Міністерством закордонних справ, торгівлі та розвитку. У рамках реалізації даного проєкту та з метою поліпшення ситуації у сфері поводження з ТПВ, було обговорено запровадження пілотного проєкту індивідуального (подворового) збору та вивезення ТПВ, на прикладі одного із мікрорайону міста.

З метою залучення населення до обговорення даного питання, найближчим часом буде проведено опитування та вивчення громадської думки, шляхом анкетування та проведення зборів (сходок) громадян у мікрорайонах міста.

За результатами опитування буде визначено мікрорайон, де і буде запроваджено пілотний проект індивідуального (подворового) вивезення твердих побутових відходів.