13.05.2023 12:09

"Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад". ч.2

645f6d168b1ba__IMG_6408.jpg

12-13 травня працівники Кобеляцької міської ради та її структурних підрозділів взяли участь у другій навчальній сесії у рамках реалізації проєкту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад».

Упродовж двох днів учасники дізнались, як аналізувати зібрані дані, виявляти проблеми та можливості, приймати обґрунтовані рішення та аналізувати результат. Заняття були проведені в атмосфері активної взаємодії, доброзичливості і взаємоповаги.

За результатами проведення заходу, кожен учасник отримав Сертифікат, що підтверджує участь у тренінгу.

Нагадаємо, що проєкт реалізується за допомоги Міжнародної організації з міграції та фінансової підтримки Уряду Канади, Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку. Впровадження активностей проєкту в Полтавській області здійснює виконавчий партнер – БО «Світло надії».

Кобеляцька міська рада висловлює вдячність представнику БО «Світло надії» Дмитру Чикурову та модераторам Василю Карманенку і Вікторії Балюк за отримання нових знань.

IMG_6381.jpg IMG_6382.jpg IMG_6389.jpg IMG_6391.jpg IMG_6394.jpg IMG_6402.jpg IMG_6405.jpg