12.05.2023 13:59

Вітання з Міжнародним днем медичної сестри

645e1c20aed29__900-768x432.jpg

Щорічно, 12 травня, ми відзначаємо Міжнародний день медичної сестри. Історія свята символічна для України, адже зараз під час війни українські медсестри виконують неймовірно важливу роботу. У зоні бойових дій вони рятують життя наших військових, а в інших містах нашої країни, забезпечують гідний рівень медичної допомоги.

Від депутатського корпусу, Виконавчого комітету міської ради, від себе особисто вітаю медичних сестер закладів охорони здоров’я кобеляччини зі святом.

Бажаю вам довгоочікуваного миру, міцного здоров'я, успіхів у вашій нелегкій, але такій важливій професії. Нехай ваші добрі серця завжди будуть наповнені радістю, щастям і любов’ю.

З повагою –

В.п. Кобеляцького міського голови-

секретар міської ради                                                  Василь ФЕЩЕНКО