24.03.2023 15:55

Чергова допомога військовим з кобеляччини відправляється на передову

641dabc346e82__1.jpg

Від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України Кобеляцька міська рада постійно підтримує наших військовослужбовців, надаючи необхідну допомогу.

Сьогодні, 23 березня, міська рада передала для військовослужбовців, які захищають східні регіони України, продукти харчування.

Як уже повідомлялося, 20 березня місцевий підприємець Марк Рибалко у рамках українсько – німецької грантової програми «Курс на Незалежність» отримав кошти на розвиток власного виробництва. Головною умовою проєкту є те, що десять місяців поспіль Марк передаватиме благодійну допомогу у вигляді продуктів харчування до продовольчого фонду Кобеляцької громади.

Перші продукти харчування від місцевого підприємця передано волонтерам #КомандаНебайдужих. Печиво, чай, кава, та інше будуть доповненням до допомоги, сформованої місцевими волонтерами #КомандаНебайдужих.

Нехай ця підтримка додасть сил нашим хлопцям нищити окупантів.

641dabbe3647f.jpg