15.02.2023 10:55

Чергова допомога міській лікарні від канадських партнерів

63ec9e4beb2a7__Слайд1.JPG

Цими вихідними Кобеляцька міська лікарня вкотре отримала допомогу від наших партнерів – організації «Ukrainian Canadian Social Services».

Цього разу завідуючий хірургічним  та реанімаційним відділеннями Ігор Задорожний і Олександр Біденко отримали важливі вироби медичного призначення: мішки амбу, одноразові ємкості для відсмоктувача, кисневі канюлі носові, кисневий концентратор 5 л, монітор пацієнта тощо.

Кобеляцька міська рада спільно з адміністрацією міської лікарні висловлює окремі слова вдячності місцевому підприємцю Сергію Гаврилюку за перевезення медичного обладнання до міста Кобеляки.

Також Сергій від себе особисто передав холодильну установку (контейнер) для транспортування медикаментів, які потребують дотримання відповідних температурних умов.

Місцеве керівництво та лікарі щиро вдячні «Ukrainian Canadian Social Service», за обладнання, яке значно покращить надання медичних послуг жителям нашої громади.

63ec9e3eeeff5.jpg 63ec9e3f25824.jpg