08.04.2022 13:59

Безкоштовна психологічна та психіатрична підтримка переселенцям і жителям Полтавської області

624feb5a35f9f__psihologicheskaya-pomoshh.jpg

Медики наголошують, що під час війни важливо зберегти не тільки фізичне, а й психічне здоров’я. Люди, які не можуть самостійно впоратися з переживаннями, знаходяться у пригніченому стані, мають змогу отримати фахову допомогу.

Саме зараз у Полтаві безкоштовно надають психологічну та психіатричну підтримку переселенцям і жителям області на базі «Центру психічного здоров'я» та «Обласного закладу з надання психіатричної допомоги». Лікарі закликають не займатися самолікуванням, а все ж таки звертатися до спеціалістів. Із пацієнтами працюють психологи, проводять арт-терапію, за необхідності призначають ліки. Медики консультують їх та супроводжують до повного одужання.

Звернутися за консультацією та записатися на прийом можна за телефоном: 095-182-22-75 (цілодобово).

Бережіть себе!