21.01.2026 10:00 253
Відбулося засідання постійної комісії з питань екології та земельних відносин
20 січня 2026 року голова постійної комісії Кобеляцької міської ради з питань екології, природних ресурсів, земельних відносин та агропромислового розвитку Микола Андрієнко провів чергове засідання комісії.
Участь у роботі взяли виконуючий повноваження міського голови — секретар ради Василь Кіптілий, заступник міського голови Сергій Омельченко, старости, працівники земельного відділу міської ради та заявники.
Під час засідання члени профільної комісії розглянули 52 питання, що належали до її компетенції. У ході обговорення п’ять питань було знято з розгляду для додаткового вивчення з метою з’ясування, хто фактично обробляє відповідні земельні ділянки.
Детальніше з перебігом роботи комісії можна ознайомитися у відеозаписі засідання на YouTube-каналі Кобеляцької громади.
Поділитись
Дізнайтеся також
24/06/2026
Ваша думка важлива!
24/06/2026
Увага! Тимчасове припинення газопостачання
24/06/2026
Комісія розглянула понад 70 земельних питань
24/06/2026
Хвилина мовчання
23/06/2026
Кобеляцька громада знову в жалобі…
Усі новини