31.03.2022 21:54 187
Усі лікарні Полтавської області відновили плановий прийом хворих
31 березня відновлено плановий прийом хворих у всіх лікарнях області. Плановий прийом пацієнтів заклади охорони здоров’я почали ще на початку минулого тижня, а з минулої п’ятниці розпочали й планові госпіталізації.
Полтавська ОВА
Поділитись
Дізнайтеся також
22/06/2026
Увага! Обробіток посівів
19/06/2026
Інформаційне повідомлення
Усі новини