08.02.2022 11:28 207
Вакцинація від COVID-19
Адміністрація КНП «Кобеляцький Центр ПМСД» повідомляє, що 07.02.2022р. зроблено 58 вакцинацій від COVID-19.
Станом на 08.02.22 р. загальна кількість щеплених осіб 10 022. Отримали дві дози 9 234 особи, бустерних – 994.
Станом на 08.02.2022 року в територіальній громаді Кобеляцької міської ради за весь період моніторингу захворюваності – 2 068 осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19.
07.02.22р. по КНП «Кобеляцький Центр ПМСД» зареєстровано 31 випадок захворюваності на COVID-19.
Поділитись
Дізнайтеся також
22/06/2026
Увага! Обробіток посівів
19/06/2026
Інформаційне повідомлення
Усі новини