24.12.2021 10:22

Відбулася чергова сесія Кобеляцької міської ради

61c583799b866__IMG_1093.JPG

23 грудня 2021 року під головуванням Кобеляцького міського голови Олександра Копельця відбулася чергова 15 сесія міської ради восьмого скликання.

У ході пленарного засідання було розглянуто 40 питань порядку денного, які були попередньо опрацьовані на спільному засіданні постійних комісій міської ради і були ухвалені одноголосно.

До участі в засіданні сесії зареєструвалося 24 депутата із 26 обраних.

Депутати одноголосно підтримали звіт Кобеляцького міського голови про роботу Кобеляцької міської ради та її Виконавчого комітету з листопада 2020 року по листопад 2021 року.

Також схвалили бюджет Кобеляцької міської територіальної громади на 2022 рік. Дохідна частина бюджету Кобеляцької міської територіальної громади затверджена у сумі 232 464 928 грн, у тому числі доходи загального фонду бюджету Кобеляцької міської територіальної громади – 231 329 196 грн та доходи спеціального фонду – 1 135 732 грн. Загальні видатки бюджету Кобеляцької міської територіальної громади заплановані у сумі 232 464 928 грн, у тому числі видатки загального фонду бюджету Кобеляцької міської територіальної громади – 231 329 196 грн та видатки спеціального фонду – 1 135 732 грн.

Народні обранці затвердили План соціально-економічного розвитку Кобеляцької міської територіальної громади на 2022 - 2024 роки, внесли деякі зміни до показників бюджету Кобеляцької міської територіальної громади на 2021 рік.

Також депутати затвердили Програму фінансової підтримки та розвитку КНП «Кобеляцька міська лікарня» Кобеляцької міської ради на 2022 - 2023 роки та внесли зміни до Програми благоустрою міської ради на 2020 - 2023 роки.

У ході роботи пленарного засідання проголосовано за зміни до структури та загальної чисельності Відділу освіти, затвердження Статуту та штатного розпису Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр».

Народні обранці внесли зміни до Статутів Комунальних некомерційних підприємств «Кобеляцький Центр ПМСД» та «Кобеляцька міська лікарня» і затвердили їх в новій редакції.

Розглянуто цілий блок земельних питань стосовно надання дозволів на розроблення та затвердження технічної документації із землеустрою та проектів землеустрою, дострокове розірвання договорів оренди та інші.

У «Різному» депутати обговорили питання роботи стоматологів на території громади.

Не прийнято рішення про поновлення на новий строк договорів оренди невитребуваних земельних часток (паїв), укладених між бувшими сільськими радами та ТОФ Агрофірмою «Добробут», а також рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

Загалом депутатами прийнято 33 рішення.

Завершилося сесійне засідання привітанням міського голови з прийдешніми новорічними святами.

61c583740d91e.jpg