14.09.2024 16:46

Ментальне здоров’я з елементами арт-терапії

47e59898-519e-4e34-862d-cd2c973b2169.jpg

Учасники заходу через творчі вправи мали можливість дослідити власний емоційний стан, опрацювати життєві виклики та зрозуміти, як психоемоційне напруження і стрес впливають на їхній добробут. Спеціалісти також допомогли визначити способи управління стресом та наголосили на важливості турботи про ментальне здоров’я.

Тренінг також дозволив учасникам глибше усвідомити цінність свого здоров’я та життя. Під час наступних занять психологи Центру життєстійкості планують надати практичні рекомендації, які сприятимуть покращенню психічного стану та допоможуть піклуватися про себе і близьких.