26.07.2024 15:57

У громаді провели в останню путь загиблого героя Володимира Перкова

66a39d679a62b__top-photo.jpg

25 липня 2024 року жителі Кобеляцької громади попрощалися з Володимиром Перковим, який героїчно загинув під час виконання службового обов’язку у зоні бойових дій на сході України. Церемонія прощання відбулася в рідному селі Озера, де Володимира знали й шанували як відданого захисника та справжнього патріота своєї країни.

На церемонії прощання були присутні рідні, друзі, односельці, представники міської влади та духовенство. Під час церемонії звучали слова скорботи й вдячності за його службу і самопожертву. Всі присутні мали можливість висловити співчуття родині загиблого.

Поховали Володимира Перкова на сільському кладовищі з усіма військовими почестями. Оркестр виконав гімн України, а почесна варта здійснила салют. Квіти, прапори й вінки вкрили могилу героя, символізуючи шану і пам'ять про його відвагу та самопожертву.

Володимир залишив по собі дружину і двох дітей. Його подвиг буде завжди пам’ятатися як символ відваги, патріотизму та безмежної любові до Батьківщини.