01.07.2024 12:53

Відбулося офіційне представлення нового керівника Відділу освіти

66827cacc70c4__3.jpg

Сьогодні керівництво Кобеляцької громади представило трудовому колективу Відділу освіти нового керівника – Світлану Михайлівну Царичанську.

Під час представлення виконуючий повноваження міського голови-секретар міської ради Василь Кіптілий ознайомив присутніх із розпорядженням про призначення пані Світлани на вищевказану посаду з 01 липня 2024 року терміном на 5 років. Він наголосив, що до повного врегулювання конфлікту інтересів відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» обов’язки начальника відділу освіти виконуватиме провідний спеціаліст Анна Галь.

На завершення Василь Кіптілий висловив надію на спільну плідну працю задля розвитку галузі освіти, підкреслюючи важливість командної співпраці для досягнення поставлених цілей.

Заступник міського голови Сергій Омельченко привітав Світлану Михайлівну з призначенням на посаду та побажав їй і колективу успіхів у втіленні нових планів для покращення роботи освітніх закладів громади.

«Лише з допомогою трудового колективу, з вашими порадами та досвідом ми здолаємо будь-які труднощі. Так, буде нелегко, але ми маємо працювати та розвивати освітню галузь у громаді», – завершила своє звернення до колективу новий керівник структурного підрозділу міської ради Світлана Царичанська.

Нагадаємо, що 25 червня поточного року відбувся конкурсний відбір на посаду начальника Відділу освіти, на якому члени конкурсної комісії одноголосно визнали Світлану Царичанську переможцем конкурсу.

87a7eb4f-b076-4a33-9b1d-eabb1a1d76a6.jpg 527a3fb1-8161-4c4e-bb95-8eb0f6ed2a21.jpg b70fcdd7-dece-425e-a459-2f517f93b7e8.jpg