25.06.2024 16:27

Результати конкурсного відбору на посаду начальника відділу освіти Кобеляцької міської ради

667ac5dd59f14__1.jpg

25 червня відбулося друге засідання конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду начальника відділу освіти Кобеляцької міської ради. За результатами попереднього засідання до участі в конкурсі була допущена Світлана Царичанська. Вона презентувала своє бачення розвитку освітніх закладів Кобеляцької громади, детально висвітливши всі аспекти майбутньої роботи.

Члени конкурсної комісії одноголосно визнали Світлану Михайлівну Царичанську переможцем конкурсу та рекомендували виконуючому обов'язки міського голови-секретарю міської ради призначити її на цю посаду. Водночас було запропоновано вжити заходів щодо врегулювання можливого конфлікту інтересів відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».