27.05.2024 13:32

Шановні медики!

6654616643ccb__швидка.jpg

27 травня весь світ відзначає День екстреної медичної допомоги. Екстрена допомога – це, перш за все, люди. Люди, які без втоми й страху, без вагань і зайвих слів, вдень і вночі рятують найцінніше – життя людей.
Від імені Кобеляцької міської територіальної громади висловлюю глибоку вдячність і повагу усім працівникам підрозділу екстреної медичної допомоги, які працюють у нашій громаді за вашу нелегку й самовіддану працю. Ми пишаємося вами й щиро дякуємо, що оберігаєте наше здоров'я й першими приходите на допомогу 24/7!
Бажаю вам успіхів у роботі, безпечних умов праці, родинного затишку, тепла, достатку й усім нам – перемоги України!
Зі святом!

В.п. Кобеляцького міського голови-секретар міської ради                                  Василь КІПТІЛИЙ