21.05.2024 16:22

Олександр Горбенко – переможець конкурсу на посаду директора Кобеляцької міської лікарні

664ca019eec4b__1.jpg

Сьогодні, 21 травня, відбувся конкурс на заміщення посади директора КНП «Кобеляцька міська лікарня».

На конкурс подав документи один кандидат – завідувач травматологічно-педіатричного відділення даної лікарні Олександр Горбенко.

Він представив на розгляд конкурсної комісії програму розвитку медичної установи та окреслив основні завдання, які ставить перед собою та колективом лікарні.

Зокрема, Олександр Горбенко акцентував на потребі оновлення медичного обладнання, забезпечення доступності та безбар'єрності персоналу й пацієнтів, співпраці з закордонними партнерами, розвитку медичних послуг, діагностики тощо.

За підсумками обговорення та співбесіди комісія визнала переможцем конкурсу на посаду директора КНП «Кобеляцька міська лікарня» – Олександра Григоровича Горбенка.

Відеоматеріал про проведення  конкурсу на посаду директора КНП "Кобеляцька міська лікарня" Кобеляцької міської ради розміщено за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=xm0yFpQv9wo&t=8s