17.05.2024 15:58

Конкурс на зайняття посади директора КНП «Кобеляцька міська лікарня» відбудеться 21 травня 2024 року о 13:00

664754b311ef2__IMG_0281.JPG

Сьогодні, 17 травня, відбулося друге засідання конкурсної комісії із проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Кобеляцька міська лікарня».

Члени конкурсної комісії під головуванням Миколи Попика, розглянули заяву та пакет документів на участь у конкурсі від єдиного кандидата Олександра Горбенка, який працює завідувачем травматологічно-педіатричного відділення комунального некомерційного підприємства «Кобеляцька міська лікарня» Кобеляцької міської ради.

Комісія одноголосно вирішила, що документи, подані претендентом, відповідають встановленим законодавством вимогам до кандидатів на зайняття посади директора лікувального закладу.

Наступне засідання конкурсної комісії по заслуховуванню конкурсної пропозиції учасника конкурсу на зайняття посади директора КНП «Кобеляцька міська лікарня» відбудеться 21 травня 2024 року о 13:00.