02.05.2024 15:20

Оголошено про початок прийняття документів на зайняття посади директора Кобеляцької міської лікарні

663384fe6af8d__Home.jpg

Вчора, 01 травня, відбулося перше засідання конкурсної комісії на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Кобеляцька міська лікарня».

У ході роботи засідання були розглянуті та погоджені вимоги до претендентів з урахуванням установлених законодавством вимог та до конкурсних пропозицій.

Визначено строки приймання документів для участі у конкурсі на зайняття посади директора лікарні та дату наступного засідання конкурсної комісії для розгляду конкурсних пропозицій з відбору претендентів.

Затверджено текст оголошення та визначено дату проведення самого конкурсу.

Охочі можуть взяти участь у конкурсі на зайняття посади директора Кобеляцької міської лікарні. Для подання необхідного пакету документів визначено 15 календарних днів з моменту оприлюднення оголошення на вебсайті міської ради.

З текстом оголошенням можна ознайомитися за посиланням.