12.02.2024 09:36

Кобелячани попрощалися з Юрієм Няйком

65c9caa2119e4__1.jpg

Прощання із Юрієм Няйком відбулося вчора, 11 лютого. Піша хода розпочала рух від будинку, де він проживав у с. Підгора, і рухалася центральною вулицею до міського кладовища. Чимало людей прийшли з квітами в руках, щоб віддати данину шани і поваги земляку, який загинув, захищаючи Україну.

Нагадаємо, що Юрій Няйко загинув 01 лютого 2024 року поблизу населеного пункту Богданівка, що на Донеччині, і не дожив до свого дня народження лише дванадцять днів. 13 лютого йому мало виповнитися 51 рік.

На честь загиблого воїна військові здійснили три залпи та вручили рідним прапор від імені Президента України.

Спи спокійно, дорогий наш захисник. Вічна, світла тобі пам'ять та безмежна шана. Герої не вмирають!

1.jpg 2.jpg 3.jpg