ЩО ТАКЕ ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО?

Домашнє насильство - це дії або бездіяльність фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім'ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім'єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь.

11:25 26.07.2021

Пам'ятка "Правила поведінки на воді"

Літо - чудова пора для відпочинку дітей, а вода - дивовижній засіб оздоровлення дитячого організму. Але купання корисно лише при розумної і безпечної поведінки.

10:51 26.07.2021

Анонс чемпіонату з футболу

31 липня (субота) відбудуться стартові ігри другого кола чемпіонату  Кобеляцької  ТГ з  футболу сезону 2021 року.

10:34 26.07.2021

Футбол громади

24 та 25 липня відбулися ігри VІІ туру чемпіонату Кобеляцької  ТГ з  футболу сезону 2021 року.

10:30 26.07.2021

Планові відключення електроенергії

Інформація для жителів Кобеляцької міської територіальної громади щодо планового відключення електроенергії на території громади з 02.08 по 08.08.2021 року

09:58 21.07.2021

Штормове попередження

Шановні жителі, вдень, 20 липня, на території Кобеляцької міської громади та Полтавської області оголошено штормове попередження.

13:54 19.07.2021