Інформує Кобеляцьке бюро правової допомоги

Доброго дня! Прошу розмістити на сайті Кобеляцької міської ради посилання на електронний варіант червневого випуску юридично-просвітницької газети "Правовий вісник" https://docs.google.com/presentation/d/e/2PACX-1vSUvX3nWKCV928ZsAr_Drk024h4GhjuHW7UKryA1FL_EN6YTrZlBFyR_9AeS0E7qJYGDJ_rkDCBIniT/pub?start=true&loop=false&delayms=3000&slide=id.g9390c21022_2_75

11:47 02.07.2021

Рука допомоги простягнута для всіх

З початку наступного року непрацюючі члени малозабезпечених сімей, які зареєстровані як безробітні, отримають унікальну можливість розпочати нове життя. Держава пропонує їм отримати фінансову допомогу на започаткування власної справи, а також, за необхідності, безкоштовне навчання. Допомога розміром до 15 мінімальних зарплат є безвідсотковою та поворотною – її необхідно буде повернути через три роки підприємницької діяльності. Але сума, що повертається, буде зменшена на розмір сплачених за три роки податків та єдиного соціального внеску. Детальний опис механізму надання допомоги міститься за посиланням.

11:45 02.07.2021

Штормове попередження

Шановні жителі  громади 2 липня вночі по області та місту  оголошено штормове попередження, гроза, швидкість вітру 20 м/с.

16:08 01.07.2021

Планові відключення електроенергії

Інформація для жителів Кобеляцької міської територіальної громади щодо планового відключення електроенергії на території громади з 12.07. по 18.07.2021 року.

13:50 30.06.2021

Дякуємо за День міста!

Висловлюємо щиру подяку усім, хто долучився до проведення заходів з нагоди 400 - ї річниці з часу першої писемної згадки про місто і доклав максимум зусиль для різнопланового, цікавого, сповненого враженнями та емоціями дозвілля.

11:43 30.06.2021

Шановна громадо! Щиро вітаю вас із Днем молоді!

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

15:30 27.06.2021