Кобеляцький район, Полтавська область

Орієнтація на службу в Збройних Силах України

Дата створення: 10:49 17.05.2019

15 травня 2019 року в Кобеляцькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості відбулися інформаційні заходи з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

Ветерани війни та праці відвідали екопарк.

Дата створення: 12:55 16.05.2019

В рамках культурного збагачення і турботи про людей похилого віку Кобеляцька міська рада надала можливість безкоштовно відвідати екопарк членам міської територіальної організації ветеранів, які насолодились спілкуванню з живою природою і залишили свої відгуки.

Відвідування Екопарку

Дата створення: 12:39 16.05.2019

В рамках турботи про людей з особливими потребами Кобеляцька міська рада надала можливість безкоштовно відвідати екопарк підопічним психоневрологічного будинку-інтернату.

Вандали

Дата створення: 12:35 16.05.2019

Вандали продовжують свою роботу. Напередодні Дня вишиванки було пошкоджено бруківку біля пам'ятника Т.Г.Шевченка.

відновив роботу фонтан

Дата створення: 12:32 16.05.2019

Завдяки вправній роботі працівників ККП "Водоканал Плюс" відновив роботу фонтан, що знаходиться біля пам'ятника Т.Г.Шевченка.

Увага! Розвезення щебню.

Дата створення: 12:28 16.05.2019

В даний час проводяться роботи по розвезенню щебеню відповідно до заяв громадян і на ділянки, де є нагальна потреба. Тільки за один день було розвезено 15 машин щебеневої суміші. Звертаємося до депутатів, які хочуть зробити наше місто затишним та комфортним і прохаємо організувати подачу заяв по завезенню щебеню на проблемні ділянки доріг міста. А всіх небайдужих жителів міста просимо надавати свої заяви про завезення щебеневої суміші депутатам чи безпосередньо в міську раду.

Викошування бур'яну на вулицях міста триває вже не один день. Наразі стає охайніше на вул.1 Травня.

Дата створення: 12:15 16.05.2019

Увуага! Планове відключення світла!

Дата створення: 12:12 16.05.2019

За повідомленням ПАТ "Полтаваобленерго" 29 травня з 8 до 17 години буде відсутнє електропостачання на вулицях Покровська, Міжколгоспна, Гагаріна, Миру, Київська, Гончара, Садова, Кирейка, Ватутіна, Пушкіна, Оздоровча, Мануальна, Полтавська, Калинова, Броварська та пров. Квітковий

Громадські роботи

Дата створення: 15:58 15.05.2019

Кобеляцька районна філія Полтавського ОЦЗ інформує , що в рамках проведення акції “За чисте довкілля” сільськими радами до участі у громадських роботах було залучено 106 осіб з числа безробітних та використано коштів Фонду на відшкодування заробітної плати в сумі - 207,5 тис. грн., коштів місцевих бюджетів – 207,5 тис. грн.